top of page
Saame tuttavaks

Teretulemast minu loome ja avastuste ruumi. Minu selle kehastuse nimi on Veronika Ilves ja kireks on enda puhta teadvuse äratamine, energia maailm ja selle seaduspärasuste tundma õppimine läbi oma keha ning ühise ja iseenda puhta teadvuse. 

Millega ma tegelen?

Olen tuvastanud, et minu tugevad võimed on pühendumine ja põhjalikkus. Kui ma avastan enda jaoks midagi huvitavat, siis ma võin end jäägitult sellele pühendada ja kuni tuumani juppideks lahti harutada, et sisust aru saada. Nii ma olengi enam kui 5 aastat oma elust pühendanud just teadvusele, kehale ja energiasüsteemile, et aru saada, mis siin päriselt toimub, milline on keha ja energia koos toimimise seaduspärasus, et elusüsteem toimiks tõrgeteta ja elamine oleks loomulik ja vaba tundega kehas. 

Alguses ma muidugi lihtsalt pimesi imasin infot väljastpoolt sisse - raamatud, kursused, loengud, teiste elulood, tarkade ja veel targemate järgimine. Töötasin, ausalt, põhjalikult läbi väga palju erinevaid rohkem ja vähem levinud praktikaid, meetodeid ja tehnikaid. Sealhulgas käisin läbi ka śamaanide ja nõidade tasandi. Olen veetnud tuhandeid tunde vaatlustes, testimistes, eksperimenteerimistes, uurimustulemuste kirja panemises ja tuvastanud, et kohati käib maailm hoopis teistpidi, kui seda on minusse sisendatud või mida olen ise väljastpoolt usinalt sisse ahminud.  Mitte kõik ei ole päris nii nagu seda esitletakse.

 

Ilmselt minu kõige ekstreemsem periood jääb aega kui veetsin 9 kuud ühe Poola arsti õpperuumis, kes ise ei tarbinud selleks hetkeks suu kaudu mitte midagi juba aastaid ja magadagi ei olnud tal vajadust. Jah, kui kreisilt see ka ei kõla, siis see ei ole ulme ega müüt. Kunagi oli ka taimetoitlane  mõeldamatu nähtus. Kui teadvus piisaval määral üles ärkab ja aktiveerub, siis saavadki uued reaalsused võimalikuks. 

Minu enda kõige ekstreemsem eksperiment selles vallas on 15 päeva toidu ja joogita, aga see kõik oli enne kui ma avastasin Poola õpperuumi. Ja kui siinkohal peaks tekkima küsimus, kas mina olen veel toitlane - jah olen küll:) Selle süsteemi ümber ehitamine on veidi suurem projekt kui mõned nädalad, kuud või aastad.

 

Täna paelub mind hoopis midagi muud ja see on lõdvestumine oma kehasse ja oma enda eluvoolu, oma enda tõese olemuse väljendusse läbi iseenda puhta teadvuse

Mida ma jagan ja kus?

1. Loomingut, mis on sündinud läbi minu või koostöös minu lastega.

2. Praktikaid, tehnikaid ja programme, mis avanevad läbi minu. 

3. Mõtisklusi, seikluseid, avastusi ja eksperimentide tulemusi, millega elu mind kostitab ja rikastab.

Põhipesa saab olema ikka siin, aga kuna elu voolab ka sotsiaalmeedias, siis leiad mind lisaks ka facebookist ja instagramist. 

Teen seda kõike omas tempos, sest paralleelselt jätkub minu enda aktiivne ärkamine, kasv, areng, eksperimendid, uurimustööd ja muidugi põnevaim seiklus nimega - Elu:)

Oluline - ma väljendan enda tõde, seda, mida mina olen reaalselt kogenud, läbi enesega tehtava töö avastanud või tuvastanud, kuid see ei ole absoluutne tõde ega pruugi kokku minna Sinu tõega või ühiskonnas leviva tõega.  Seetõttu lugedes, vaadates, kuulates, ole endas korralikult kohal ja pane tähele enda kehas toimuvat, et ärgata oma enda tõele ja see endas ära tunda. Tõdegi, ei ole ju jäik ega kivisse raiutud, ka tema vormub vastavalt evolutsioonile.

Armastusega

Veronika Ilves

bottom of page