top of page
Saame tuttavaks

Minu nimi on Veronika Ilves ja kireks on mul vaba voolamine oma kehas, vaba liikumine oma kehaga, olla naine oma tõeses tähesäras, kirjutada ühes hingega endale ise oma elu ja siis seda elu elada iga oma keha rakuga.

Millega ma tegelen?

Minu missioon on tuua originaalne naine varjust välja oma õnnes, voolavas armastuses, edukas suhtes iseendaga, reaalsesse ellu läbi kvantmaailma.  Seda kõike teadvustatult ennast ja oma seksuaal- ehk eluenergiat tajudes, ohjeldades, juhtides, suunates ja väljendades. Põhjus on lihtne - et oleks nauditav algusest lõpuni igas elu valdkonnas ja igal eksistentsi tasandil. 

Iga päev märkan aina enam - mida enam ma ütlen mitte peas vaid enda sees nähtavale tulevatele ideedele, mis mulle tõesti meeldivad "jah" ja mida vähem ma teen midagi selle nimel, et nähtut saada, vaid jätkan lihtsalt nende tegevuste tegemist, mis mulle ennast ilmutavad ja mis sageli näiliselt ei ole asjaga mitte kuidagi seotud, seda kiiremini "jah" sõnaga kinnitatu minu juurde jõuab. 

Enam kui 5 aastat olen pühendanud teadvuse, keha ja energiasüsteemi koostoime uurimisele, vaatlemisele, teadvustatud korduste ja eksperimentide tegemisele, et aru saada, mis siin toimub, mis minus toimub ja kuidas käib see elamine algusega kvantmaailmast, mitte 3D-st, mis meid ümbritseb.

Töötasin läbi hulgaliselt erinevaid raamatuid, praktikaid, meetodeid, tehnikaid, läbisin kursuseid, loenguid, uurisin erinevaid elulugusid, järgisin tarku ja veel targemaid. Sukeldusin erinevatesse teadvustesse, vaatasin maailma läbi śamaanide ja nõidade tasandi. Lendasin peaaegu kehast minema. Ja seda kõike, et kokkuvõttes teha üks lihtne järeldus - seda kõike ei ole vaja, et olla lihtsalt mina ise, olla oma armastuses ja õnnes, ühenduses oma kehaga ning kirjutada endale elu kui Jumal.  Ja samas, oli minul just seda kõike vaja, just sellisel kujul, et elu kõige lihtsamad tõed jõuaksid minule arusaadaval moel kohale, ma mõistaksin nende sügavusse peidetud tähendust ja võlu ning asuksin oma elu elama just neid tõdesid silmas pidades, sest nii on lihtsalt nii palju lihtsam. 

Võib teha hookus-pookust või õppida hingamisega koos enda sisse ja seest välja lõdvestuma, rahunema, sulama läbi enda erinevatest kihtidest ja ühenduma endas olevate kvaliteetidega, mis toovad nähtavale iseenda tõese, originaalse ja parima versiooni.  

Mida ma jagan ja kus?

1. Loomingut, mis on sündinud läbi minu või koostöös minu lastega.

2. Mõtisklusi, seikluseid, avastusi ja eksperimentide tulemusi, millega elu mind kostitab ja rikastab.

Põhipesa saab olema ikka siin, aga kuna elu voolab ka sotsiaalmeedias, siis leiad mind lisaks ka facebookist ja instagramist. 

Oluline - ma väljendan enda tõde, seda, mida mina olen reaalselt kogenud, läbi enesega tehtava töö avastanud või tuvastanud, kuid see ei ole absoluutne tõde ega pruugi kokku minna Sinu tõega või ühiskonnas leviva tõega.  See on normaalne. Seetõttu lugedes, vaadates, kuulates, ole endas korralikult kohal ja pane tähele enda kehas toimuvat, et ärgata oma enda tõele ja see endas ära tunda. Tõdegi ei ole ju jäik ega kivisse raiutud, ka tema vormub vastavalt evolutsioonile.

Armastusega

Veronika Ilves

bottom of page