top of page

Kasutades Sinu Keha sees olevaid mälukoode aitan Sul jõuda iseendani, tuvastada oma sisemine jõuallikas ja nende kahe toel liikuda oma eesmärkideni.

Broneeri individuaalne kohtumine

Veronika Ilves

Nõustamine ja kehapsühhoteraapia

Tuvasta enda energia lekke kohad ja aktiveeri uue teadvuse koodid. 

1h 30min | 80€

Online programmid

Leia endale sobiv online programm, tasu ja saad selle läbida endale sobivas tempos ja just siis kui soovid. 

Treeningud

Kas oled valmis elu täielikult nautima ja oma Keha vabastama mineviku koormast? Siin on sinu võimalus! Olen loonud treeningud just selleks, et aidata sul avastada enda sees peituv jõud ja naudingud.

  • Kas oled valmis elu täielikult nautima ja vabastama end mineviku koorm...


    Tue

    1 hr 30 min

    20 euros

Tagasiside

"Mu elu meenutab praegu nagu T1 vaateratta kõige kõrgema kabiini vaadet - tunnen, et just nii suurelt laienes mu silmaring - nii endasse kui välja poole nägemisel. Hoog headele mõtetele, julgusele ja tegudele on nii suur ja kiire nagu Tivoli Enterprise atraktsioonil, kuid selle kõige juures omades täielikku tasakaalu, mis omakorda annab mulle absoluutse kindluse, et kõik õnnestub täpselt nii nagu mina seda ise soovin, kuna vaid mina ise vastutan enda ja oma tegude eest.
Aitäh Veronika, et aitasid näha ja seeläbi muutsid Minu Maailma mulle parimaks võimalikuks variandiks mida endale saan pakkuda! Ees on ootamas suured teod ja imeline maailm! Armastust!"

"Theta Healing on üks ääretult aus sisevaatlus, isegi nii aus, et rabab esmalt pisut jalust.  Läbi Veronika sain turvalise rännaku enda alateadvusse ja mustritesse, kuidas pealtvaates igapäevased olukorrad, peegeldavad tegelikult minu enda loodud elu, mis piirab ja ei lase kulgeda.
Sessiooni lõpus toimunud meditatsioon oli minu jaoks üks võimsamaid visualiseeringuid. Aitäh selle läbinisti ausa ja toetava rännaku eest.
Saan jälle kergemalt hingata ja luua!"

Kert, Elu- ja Mõttemustrite Disain klient

Kristiina, Elu- ja Mõttemustrite Disain klient

"Kogesin gongiteraapiat 6 (1x nädalas) korda. Iga korraga energiatase ja keha tundlikkus tõusis. Viimastel kordadel lendlesin juba kergusega universumis ringi. Tõdesin, et inimkeha on üks võimas instrument ja see, mida me kõike võime läbi oma keha tunda ja kogeda on sõnulkirjeldamatu.
Leidsin end hõljumas tähistaevas. Olin avardunud. Lihtsalt olin, vabas hõljumises. Siin ei olnud tingimusi, siin lihtsalt olin. Oli linnutee ja vikerkaarelased halovärvid.

Oli piiritu vabadus ja lihtsa olemise õndsus.

Lisaks veel Veronika kanaldused enne ja peale seanssi, mis avardasid teadvust. Ülitänulik võimaluse eest seda kõike kogeda!"

Marit, Gongiteraapia klient

bottom of page