top of page
Saame tuttavaks

Tere, minu nimi on Veronika Ilves. Minu kirg on energia, keha ja nende kahe ühine tulem. Enam kui 5 aastat olen pühendanud nende dünaamika tundma õppimisele. Tänaseks olen veendunud, et oskus lõdvestuda ja vabastada oma keha pingetest, avab unikaalsed võimalused, mis aitavad meil kogeda elu sügavamalt ja rikkalikumalt - vabas kehas voolab vaba energia - elu.

Energia, see on elu. Keha on nagu lõuend, millele eluenergia maalib oma värvikirevaid pilte ning läbi kehas olevate energiakeskuste projektorite modelleerib need pildid keha ümber olevasse ruumi, mida nimetame - füüsiline elu.  Minu missiooniks on puhastada filtrid, et füüsilise elu lõuendile pääseks originaallooming kogu oma puhtuses ja eheduses ning loomingu autor ise naudiks loomeprotsessi.

Millist kasu võid minu juures oodata?

Kas oled kunagi tundnud, et sinu keha võiks olla sinu liitlane, mitte takistus? Kas soovid kogeda emotsionaalset vabadust, tasakaalu oma elus, rohkem loomingulist tegutsemist ja samal ajal saavutada sirgem rüht ning tugevam keha? Just siin astubki mängu minu kehateraapia, kus ma aitan sul kasutades sinu Keha sees olevaid mälukoode jõuda iseendani, tuvastada oma sisemine jõuallikas ning nende kahe toel liikuda oma eesmärkideni.

 

Kehateraapia minu juures võib tuua sulle mitmeid olulisi eeliseid:

  1. Emotsionaalne vabanemine: Saad vabaneda mineviku traumadest ja emotsionaalsetest piirangutest, mis võivad sind tagasi hoida.

  2. Suurem eneseteadlikkus: Õpid oma keha paremini mõistma, mis võimaldab sul teha teadlikumaid otsuseid ja paremini hoolitseda enda eest.

  3. Suurem enesekindlus: Töötades oma kehaga, tugevdad enesearmastust ja enesekindlust, mis kajastub kõigis eluvaldkondades.

  4. Ärevuse maandamine: Õpid tõhusaid ärevuse leevendamise tehnikaid ja meetodeid, mis aitavad sul hoida meele ja keha tasakaalus.

  5. Parem tervis ja heaolu: Kehateraapia aitab vähendada füüsilisi pingeid ja parandab üldist tervist ning heaolu.

  6. Paremad suhted: Tõhus suhtlemine ja empaatia teiste inimestega saab alguse paremast enese tundmisest ja keha keele mõistmisest.

  7. Sirgem rüht, tugevam keha, kasvav jõud ja energiatase: On kingitus, mis kaasneb Keha vabastamisest traumadest, emotsionaalsetest piirangutest, pingetest.

Kui soovid kogeda neid eeliseid ja luua tervislikum ja tasakaalustatum elu, siis olen siin, et sind sel teekonnal toetada. Läbi kehateraapia aitame koos avastada sinu keha ja emotsioonide maailma ning tuua sinu ellu rohkem rõõmu, enesekindlust ja harmooniat.

Ära lase oma kehal olla takistuseks, vaid lase sellel olla sinu liitlane ja tee koos minuga esimene samm parema tuleviku suunas.

Kuidas minu kehateraapiatest osa saada?

On mitmeid viise, kuidas saada osa minu kehateraapiast, saavutada soovitud eesmärke oma heaolu ja kehaga. Siin on variandid:

 

1. Erakohtumine: Sa võid valida individuaalsed erakohtumised, kus saame keskenduda konkreetselt sinu vajadustele ja eesmärkidele. Need seansid on privaatsed ja isikupärased, aidates sul sügavamalt uurida oma keha ja emotsioone.

2. Rühmatreeningud: Kui soovid õppida ja praktiseerida koos teiste inimestega, siis võid liituda rühmatreeningutega, mis toimuvad Tallinnas, Viimsi Elujõusaalis. 

3. Online-õppematerjalid: Peagi hakkan pakkuma online-loenguid, programme, praktilisi harjutusi ja uue teadvuse koodide aktivatsioone.  Sedasi saad iseseisvalt töötada ja järgida oma ajakava.

Ootan võimalust kohtuda ja aidata sul avastada oma keha imelist maailma ning elada täielikumat ja rõõmsamat elu.

 

Armastusega

Veronika Ilves

bottom of page