top of page

Peatükk 3

"Tere, mu kallis," lausun endale enda sees, mille peale ärkab terve rida sisemisi kosmilisi protsesse ja tunnen kuidas minu jaoks aktiveerub nähtavaks ja tuntavaks ühes olemine enda vooluga. Soe, mõnus, armas olemine. Rahulik ja pehmelt nauditavalt kogetav igas keha punktis.


"Millest me täna räägime?" naeratan endale küsides vaikides.


"Millest sa tahaksid rääkida?" kuulen sama pehmet vastust.


Kogen oma olemist ja see on lihtsalt nii armas, ma tahan seda suuremalt nähtavale tuua, suuremalt reaalsusesse tuua, nii et enam mitte miski ei takistaks ega lükkaks sellest olemisest välja.


"Mis ähmastab sinu jaoks signaali?" uurib minult minu mina.


"Kui ma sukeldun ja vajun töö tegemisse," ilmub vastust pingutamata.


"See on illusioon mu armas," naeratan pehmelt enda sees, "mitte miski ei varjuta sinu ühendust, sinu meel lihtsalt libiseb mujale ning unustab ja hetkel nähtaval olev lihtsalt muutub nähtamatuks."


Need erinevad olemise tahud. Mulle meenub hetk lapsepõlvest, kus seisan kahe peeglitega kaetud kapiukse vahel ja vaatan kuidas minu ees avaneb kui lehvik, mis koosneb lõputus hulgas ribadest, kus kõigil olen mina. Kunagi see pilt lummas mind ja mul oli seda huvitav uurida ja vaadelda.


"Sa ei vaja seda lehvikut enam. Sa ei pea enam ennast peitma ega varjama nende tehispersoonide taha. Sa võid astuda sellest tsüklist välja." Laused kerkivad selgelt ja lihtsalt. "Sa ei pea enam kusagile mujale ümber lülituma, et siin ellu jääda. Sa ei pea enam kusagile mujale ümber lülituma, et säästa ennast kannatamise valust. See aeg on läbi. Räägi oma lugu, mis ilmus sinu juurde meeste tervisest, naiste tervisest, seksuaalsusest."


"Hästi," vastan lihtsalt ja luban endas taas nähtavale tulla lool, mis jäi minusse ringlema kohvikus, kus kohtusin sõbrannadega, et ühiselt lõunatada. Teemaks tuli meeste tervis ja ejakulatsioon. Kas peaks või ei? Minu sees kerkib vastus jah ja ei.


Seemnerakud nii nagu munarakudki on mõeldud lapse loomiseks. Kuid selle jaoks, et panna kasvama üks hernetaim ei ole vaja kotitäite viisi seemneid kümnetesse erinevatesse peenardesse valada. Piisab ühest rakust kummaltki poolelt.


"Aga miks siis tekib nii palju seemnerakke?" kerkib õhku küsimus. "Sa ju tead seaduspärasust - mida rohkem lüpsta, seda suuremaks läheb tootmine."


Iga seemnerakk on tihkelt kokku pakitud osake mehe elujõust, mis sisaldab kõike vajalikku, et käivitada uus elu. Ja kui ei ole plaanis luua uut elu, siis see elujõud ja energia on mõeldud liikuma mehe siseringlusesse. Elujõuline täkk on see, kelles ringleb elujõud ja vitaalsus kui kinnises süsteemis, eraldades vajadusel vaid seemnekese mitte miljoneid ja lihtsalt tühja. Siin on tegemist suure jõu ja energia lekkega. Sellisel moel toimides hakkab mees ajas vaikselt kustuma.


Kui ei ole välja kujunenud seksuaalenergia, mis on ka elujõud, kehasüsteemi sisest ringlemist, siis see räägib vaagna piirkonna blokeeringust. Inimene hoiab oma elujõudu ja energiat kinni oma alakehas ja suunab selle välja alumisi teid pidi. Sedasi jääb olulise ja vajaliku toiteta kogu süsteem tervikuna.


Seda energiat aga täisringlusesse viia ei ole niisama lihtne, sest kui vaagnapiirkond on blokeeritud, siis seal on peidus ka kindlad põhjused, mis kõige klassikalisemal moel väljenduvad mingite hirmudega. Ejakulatsioonist hoidumine ja enda energia suunamine üles enda süsteemi ringlusesse on vaimse kasvu ja arengu teekonnale minek, sest see toob esile kõik, absoluutselt kõik, mis on peidus ja varjul alateadvuses. See tuleb nähtavale nii mõtete, tunnete kui reaalsuses kogetavate situatsioonidena. Seda teed astuma asudes on vajalik teadvustada endale, mida asutakse tegema ja siin tuleb kasuks kui kõrval on kvaliteetne kehapsühhoterapeut, kellel endal on kogu see teekond läbi käidud ja alateadvuse teemad ning traumad läbi töötatud. See on iseenda tundma õppimise teekond, see on iseendast teadlikuks saamise teekond, see on iseenda algallika ja energiaga kokku saamise teekond, see on iseenda originaaliks kasvamine. Seda ei saa teha tormates, seetõttu ei tohigi ejakuleerimist lihtsalt ja lõplikult ära jätta, vaid vähendada samm haaval ja samm haaval suunata see energia enda ringlusesse.


Iseenda energia hakkab kehasüsteemis äratama kõike seda, mis on oma ja mis on võõras, mis on aastate jooksul väljastpoolt sisse võetud, millega ennast samastatakse, kellena on õpitud end nägema ja tundma, kuid see võib olla öö ja päev võrreldes sellega, kes ja milline inimene tegelikult on ning kui kogu see info korraga ja äkki nähtavale paiskub, siis võib see ajada inimese mõistuse, meeled kõik sassi, sest korraga ilmub nähtavale sadu, tuhandeid persoone erinevatest ajastutest ja inimene kaotab orientiiri, kes või mis ta on ja see omakorda võib aktiveerida paanika, ärevuse ja hirmu hoogusid.


Oma loomuliku energiaringluse taastamine nii mehe kui naise seisukohast on oluline, et tagada endale hea, tugev, pikaajaline elujõust ja energiast pakatav kehasüsteem, kuid seda on vaja teha rahulikult, endale sobivas tempos, et tagada ka vaimne tervis, et mõistus ja meeled saaksid ja jõuaksid käima minevate muutustega kohaneda ja läbi kasvada sealt kus vaja, et nad saaksid aru, mis toimub ja õpiksid läbi nägema energeetilisi illusioone, manipulatsioone.


Jah, ka seksuaalsed naudingud saavad teise mõõtme ja kvaliteedi, ülemeelelised mõõtmed ja need naudingud ei avaldu mitte ainult seksides vaid kõiges, mida inimene teeb. Ja seda nimetatakse kosmiliseks orgasmiks, sest inimene viibib kestvas naudingu seisundis. Ja see on loomulik olemine. Sellel tasandil olles see lihtsalt on, inimene lihtsalt on nii ilma tegemata midagi ekstra eesmärgiga valmistada või pakkuda endale naudingut, sest see lihtsalt toimub, see lihtsalt on. Ja see on nirvaana. Ja see on see, mis paneb inimesi otsima ja enda kallal pusima, just see sisemine kestev nirvaanas olemine, kus on jõud, kus on energia, kus kõik justkui sünnib ja toimub ise, on vaba ja selge olemine enda sees, saab vabalt teha seda, mille tegemise visioon ilmub nähtavale, ennast takistamata ega piiramata ja ka lihtsalt puhtalt olemasolemine on nauding.


"See on terve teadus," lausun endamisi vaadates kogu seda süsteemi ja selle süsteemi toimimise eripärasid. Tunnen tänulikust, et mul endal ei olnud õrna aimugi kuhu mind sukelduma suunati enne kui enam tagasiteed ei olnud, et minu teadvus ei lasknud mul ära kaduda ega jätnud illusioonidesse magama ja pani mind ärkama ja ise õppima, et sellest kõigest paremini aru saada.


2 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page