top of page
Search

7 reeglit rahuliku seisundi tagamiseks

Reeglid, mille järgimine aitab tagada rahuliku seisundi endas ja oma kehas.


1. Ole valmis vabaks andma. Anna vabaks inimesed, kes käivad ajudele, manipuleerivad, süüdistavad, kaebavad, on õnnetud, hulluks ajavad, emotsionaalse rahu rikkujad.


2. Ole võrdsuses. Selles võrdsuses, kus igaüks kannab ise vastutust oma elu eest, mitte ei oota, et keegi teeks teda õnnelikuks või ütleb ette, kuidas elada.


3. Ole valvas. Ära allu kaeblemistele ja manipulatsioonile. Suhted – see on teise inimese elus olemine, mitte tema päästmine. Mitte segi ajada otsese abi palvega. Kui palutakse abi – siis aita nii palju, kui seda on võimalik teha Sinul.


4. Ole valmis kõrvale astuma. Ära imendu lahkhelidesse ja süüdistustesse. Ära õigusta. Kui eksid – vabanda. Sellest piisab. Kui oled põhjustanud suurt kahju inimese tunnetele – küsi, mida saab teha, et süü lahustada? Kui vastust ei järgne, ole valmis eemalduma. Sellisel juhul ei ole enam tegemist Sinu süüga, vaid tema süüdistamisega.


5. Ole paksu nahaga. „Sind kiidetakse – ära rõõmusta. Sinuga riieldakse – ära kurvasta“. Ei saa kogu aeg võita või kaotada. Ei saa isegi jagada kõike võidu või kaotuse peale. Leia, mida õppisid ja mida uut avasid endas tänu sellele sündmusele. Mine kindlal sammul oma rada pidi edasi.


6. Ole mööda kõndija. Kõnni mööda võõrastest konfliktidest, klatšijuttudest, kategoorilisusest, hinnangutest, vihast, kättemaksuhimust, vingumisest, sildistamisest, kadedusest. Ära lase ennast sellesse sisse imeda, ära toeta, ära raiska oma aega… Mine mööda…


7. Ole valmis hüvasti jätma. Ära klammerdu oma aja ära elanud ideede külge, katseta kogu aeg uut. Ära jää suhetesse, mis toovad rohkem kannatusi kui rõõmu, võtavad ära palju jõudu ja tõmbavad Sind oma elu juurest eemale.


Kui mõni nendest punktidest valmistab Sulle raskust, siis võivad Sind toetada järgmised teenused, et suurendada seesmist julgust ja enesekindlust:


6 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page