top of page

29.01.2024 Esmaspäev

Üks olemine on üks ilusamaid ja võimsamaid kogemusi, mida kogenud olen ja samas ka kõige traumeerivam ja keerulisim olemine, sest mõistus näeb kõike, keha aga tunneb ja tajub kõike. Kaovad aja ja ruumi piirid ning kõik sulab üheks.


Üks olemine toob esile kõik klassikalised varjuküljed, peidetud haavad, nii suured kui väikesed.

Enne kui need läbi töötatud ei ole, siis püsivalt üks olemises olla ei ole võimalik, sest üks olemine eeldab suutlikkust näha kõike, mis endas vastu tuleb, mis füüsilises ruumis vastu tuleb tahte ja soovita seda muuta, vaid lubada sel kõigel olla nii nagu on. Aga siin peitubki peamine komistuskivi - tekib kiusatus teha kõik korda, tervendada, päästa, aidata, põgeneda, õiglus jalule seada.


Kuid oluline on meeles pidada, et see kõik on lihtsalt infovoog, millega on vajalik õppida toime tulema, sest hetke reaalsed nö uudised, värske info ja personaalne liikumisinfo aktiveerub ja avaldub läbi keha. See, mis jõuab uudiste kanalitele, tele ja füüsilise ruumi ekraanidele - see on minevik, aegunud info ning selle järgi elades ja oma elu sättides ongi keeruline päriselt edasi liikuda, sest toimitakse aegunud koodide järgi. See loob ka eraldatuse enda tõelisest olemusest ja võimalusest rakendada oma tõeline loomepotentsiaal, sest minevik on juba olnud, see on juba tehtud. Tulevik ei soosi korduseid. Looja looming on alati hetkes, ainulaadne ja kordumatu.


Üks olemine eeldab lisaks ka väga head enda piiride tunnetamist ning enese kehtestamise oskust nii enda sees kui füüsilises ruumis.

See on vajalik, et üks olemisse mitte ära kaduda, infovoogu mitte ära uppuda ning nähtavale tulevate näiliste pääste-abi-tervendustööde koorma all mitte murduda. Mida see tähendab? Kõige lihtsamalt öelduna - oskust öelda jah, siis kui on vajalik öelda jah ning öelda ei, siis kui tegelikult on vajalik öelda ei. Öeldes jah, ei tohi öelda ei oma tõelisele olemusele.


Kuid kõigist nendest erinevatest takistustest hoolimata on üks olemine just see, mille poole pürgib iga inimhing siin Maa peal, sest oskus olla selles olemises seesmise rahu ja lõdvestumisega on suurim vabadus olla nii oma kehas kui luua just enda loomingut siin maailmaruumis.0 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page