top of page

Nõustamine ja kehapsühhoteraapia

Kas sina tead, kuhu lekib sinu jõud? Miks täidab sind jõuetus ja nõrkus, eriti siis, kui sul on oma jõudu kõige rohkem vaja, sest tahad sooritada midagi olulist ja tähtsat? Või miks tekivad kehasse tõrked vahel kõige lihtsamate tegevuste sooritamisel, millel sageli on oluline roll põhi eesmärgi täitmisel? Miks kipud sageli edasi lükkama asju, mis tegelikult on sinu heaolu ja edu jaoks olulised?

Veronika Ilves

Mul on sulle hea uudis - sa ei ole laisk ja sul ei ole midagi viga. Sul on lihtsalt blokeeringud, mis takistavad sinu sisemise jõu voolamist, eriti siis, kui sa proovid midagi teha, mis võib su heaolu ohustada. 

 

Need blokeeringud on sageli pärit varajasest lapsepõlvest, kus kogetud traumeerivad sündmused on jätnud jälje sinu alateadvusse. Mõnikord on neid raske teadvustada, sest me ei mäleta esimesi eluaastaid, kuid see info on endiselt olemas meie kehas. Sellepärast on vaja süveneda kehatöösse, et leida need saboteerivad allikad ja käivitada transformatsioon.

 

Kohtumisel me:

 

1) teeme selgeks sinu eesmärgi, milleni sa tahad jõuda 

2) avame keha mälu 

3) läbi keha vaatluse tuvastame blokeeringu, jõu lekke koha

4) likvideerime lekke ja aktiveerime uued ühendused

6) kohandame keha oma jõudu vastu võtma, uues olemises ennast hästi ja turvaliselt tundma

 

Kui sa tahad ja oled valmis tegema tööd oma sisemise jõu ja tugevusega, siis mina olen valmis sind juhendama vajalike usteni, et astuksid välja suletud ringist ja jõuaksid oma seatud eesmärkideni.

Red Poppy

Saada broneeringu päring

Kirjuta mulle, saame tuttavaks ning leiame sobiva aja

Aitäh! Vastan Sulle paari päeva jooksul!

bottom of page