top of page

Thu, Aug 18

|

J. Vilmsi 53a

Teekond IseEndani - meditatsioon ja helid

See õhtu on Sinu jaoks, kui tunned, et soovid maha astuda Elu kiirrongist, et ühenduda iseendaga, häälestada keha ja meel ning hingata end keskmesse.

Registration is closed
See other events
Teekond IseEndani - meditatsioon ja helid
Teekond IseEndani - meditatsioon ja helid

Aeg & Asukoht

Aug 18, 2022, 6:30 PM – 8:00 PM

J. Vilmsi 53a, J. Vilmsi 53a, Tallinn

Ürituse info

Teekond iseendani on märkamiste rada, mille kujundab ja kõnnib sisse igaüks ise. See rada on unikaalne. Üks ja kordumatu. Rännak iseendani saab alguse tuksest  - impulsust, mis äratab ja inspireerib kasvama, leidmaks tee koju.

Vahel me vajame äratust, meelde tuletust, selgust suuna osas. Vahel aga hoopis puhkust nii meelele kui kehale, võimalust lihtsalt OLLA.

See õhtu on Sinu jaoks, kui tunned, et soovid maha astuda ELU kiirrongist, ühenduda iseendaga, häälestada keha ja meel ning hingata enda keskmesse.

Palun võta kaasa pleed ja padi. Kõik ülejäänu on koha peal olemas.

Osalustasu on 20€. 

Meil on ruumi 10-le osalejale. Kinnita omale koht: tundelooja@gmail.com.

Ruumi hoiavad Veronika ja Anna

---‐---------------------

Anna on Loovjooga looja, keha ja meele häälestada. Anna teekond iseendani sai alguse 2016.a. õppides kundalini joogat ning omandades yin jooga õpetaja diplomi.

Lisaks joogale viis hingekutse Methodraie Teadliku Loomise kursuse üheksa kuulisele rännakule "Piiratud jõuga mitteteadliku inimese muutmine teadlikuks aktiveeritud jõuga loojaks." 

Veronika keskmes on füüsilise keha, hinge ja vaimu süvatasandil tundma õppimine ning vaatlemine kuidas nad on toimivad ja toimetavad ühes kehas ning läbi keha välise maailmaga. Oma töös kasutab Theta Healingu meetodid, gonge, tiibeti ja kristallkausse, kogemuspõhiseid teadmiseid. Veronika teenusted: Teenused ja Üritused | Veronika Ilves

Jaga ka teistega

bottom of page