top of page

Thu, Jul 25

|

Viimsi Elujõusaal

Olemise vabadus

Olemise vabadus on meie loomulik olek, olemine, mis annab aluse ja vundamendi, millele rajada vaba loomine, teostamine, kogemine – oma Elu elamine. Kutsun Sind, et koos liikuda oma loomuliku olemise ja elamise juurde läbi armastava, toetava ja austava oleku.

Olemise vabadus
Olemise vabadus

Aeg & Asukoht

Jul 25, 2024, 7:00 PM – 9:00 PM

Viimsi Elujõusaal, Kaluri tee 5, Tallinn

Ürituse info

Olemise vabadus on meie loomulik olek, olemine, mis annab aluse ja vundamendi, millele rajada vaba loomine, teostamine, kogemine – oma Elu elamine.

Kutsun Sind, et koos liikuda oma loomuliku olemise ja elamise juurde läbi armastava, toetava ja austava oleku.

Milleks valmistuda?

Teeme koos keha sisese juhendatud praktika, mille käigus laseme kehal pehmelt ja rahulikult näidata, kus pigistab, mis segab ja takistab Sinu vaba olemist oma keha sees, võtame näidatava armastavalt vastu ja vabastame. Sellega koos taastame ning parendame suhet, suhtlemist oma kehaga. Aktiveerime oskust ja võimet kehasiseselt lõdvestuda sügavamatesse kihtidesse ning iseenda täitmist meeldiva, nauditava, armastava, austava olemisega.

Seejärel lõdvestume helimassaaźi läbi kristallkausside ja gongi loodavate vibratsioonide, mis puudutavad kõiki kehas olevaid rakke, võimaldades seeläbi äratada, aktiveerida, lõdvestada, vabastada ka neid punkte, mis on „uinunud olekus“ või tavapäraselt puudutust ei saa. Siit aktiveeruvad mälukoodid, mis võivad olla vajalikuks vastuseks küsimustele, mis Sinus aktiivsed on.

Tegemist on praktikatega, mis ei vaja eelnevat kogemust. Piisab uudishimust ja soovist tulla endaga ning oma kehaga austavalt armastavasse kontakti.

Minust

Olen pühendunud eluenergia ja elujõu targalt aktiveerimisele ning kasutama õppimisele. Oman nii teoreetilist kui praktilist baasi. Praktiseerin ja viin läbi erinevaid juhendatud kehasiseseid praktikaid enam kui 6 aastat. Erinevate helide ja vibratsioonidega töötan alates 2019-st aastast. Minu eesmärk on pakkuda armastusega hoitud ruumi, kus lõdvestuda ja läbi lõdvestumise armastavalt ja austavalt liikuda endaga, oma kehaga, oma eluga suuremasse harmooniasse ja rahulollu.

Toimumise koht ja aeg: Elujõusaal, Kaluri tee 5, teine korrus, 25. juuli kell 19:00-21:00 

Osalustasu: 20 eur.

Registreerumine: kuna kohtade arv on piiratud, siis palun kirjuta oma soovist osaleda info@veronikailves.ee 

Riietus: Riietu palun soojalt ja mugavalt ning soovi korral võta kaasa oma vesi. Kohapeal on kõik muu olemiseks loodud.

Ootan Sind armastuse ja südamega!

Jaga ka teistega

bottom of page