top of page

Thu, Jun 13

|

Viimsi Elujõusaal

Maandumine ja lõdvestumine olemisse

Kui keha rahuneb ja vabaneb endale mitte kuuluvast, siis avaneb ruum liikumiseks suunal, kuhu me kõige enam oma tähelepanu ja energiat teadlikult soovime suunata - oma ELU peateele, kus valdab hingerahu, õnnetunne ning avalduvad just igaühele temale omased anded.

Maandumine ja lõdvestumine olemisse
Maandumine ja lõdvestumine olemisse

Aeg & Asukoht

Jun 13, 2024, 7:00 PM – 9:00 PM

Viimsi Elujõusaal, Kaluri tee 5, Tallinn

Ürituse info

Maandumine ja lõdvestumine Olemisse. Kui keha rahuneb ja vabaneb endale mitte kuuluvast, siis avaneb ruum liikumiseks suunal, kuhu me kõige enam oma tähelepanu ja energiat teadlikult soovime suunata - oma ELU peateele, kus valdab hingerahu, õnnetunne ning avalduvad just igaühele temale omased anded.

Milleks valmistuda?

Oled oodatud hoitud ja toetavasse ruumi, kus võid vabalt lõdvestuda, ennast mõnusalt sirutada, rahustada oma meelt ja lubada endal ning oma kehal Olla, avaneda ning vabaneda loomulikul moel ja sinule sobivas tempos. Häälestame teadlikult oma südameruumi, et taasluua kontakt iseendaga ning suunata ennast soovitud elutee suunas.

Yin jooga asendid toetavad liikuma südameruumi, et vabaneda füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest ning lubavad energiad vabalt voolama. See on sinu võimalus tunda end vabana, olla see, kes sa tegelikult oled, ja võtta vastu olulised sinu kvaliteete tõstvad unikaalsed muutused.

Gongi vibratsioonid ja helid toetavad keha lõdvestumist näidates kätte, kus seda kehas ei ole, et õppida ise oma tähelepanu ja tahtega ennast enda sees lõdvestama, vabastama, tekitama iseendale ruumi. Sedasi toimides vabaneb energia, millele saad anda ülesande lähtudes Sinu enda soovidest.

Anna: Meie sisemine häälestus ja energia on vundament loomaks keskkonna ka meie ümber - Maailma ja reaalsuse, mida kogeme siin ja praegu. Oma hinge ja südamekutsel olen loonud Loovjooga praktika, milles ühendan yin jooga, meditatsiooni ja energiatöö andes kehale ja meelele aega rahuneda ning terveneda. Luues tasakaalu läbi südame ning tõstes seeläbi teadlikkust ja avardades teadvust. Mul on suur au Sind pehmelt suunata ja juhatada, ühendades mõlemad - nii kehalise kui ka vaimse poole.

Veronika: Maandus ja lõdvestumine on olnud minu enda jaoks olulisteks võtmeteks. Nad aitasid mul pääseda läbi kitsastest, pigistavatest, ärevatest kohtadest iseenda sees ja õpetasid läbi tulema keerulisena näivatest elulistest olukordadest aina suurema kergusega, pidama vastu ja jääma endasse ning endaga oma kehasse kohale. Et päris eluga osavalt silmitsi seista, on vajalik treenida mõlemat oskust - olla maandunud ja seesmiselt lõdvestunud, samas hoides tugevat välist keset, et midagi võõrast enda sisse ega külge kinni ei haakuks. Enam kui 5 aastat pühendumist iseenda ja Kvantmaailma seaduspärasuste tundma õppimisele, annab mulle täna tugeva toetuspinna, et saaksin pakkuda Sulle armastusega loodud ja täidetud ruumi, kus saad vabalt lõdvestuda ning soojalt hoitud ja toetatud olemises, enda kohta rohkem teada saada.

Toimumise koht ja aeg: Elujõusaal, Kaluri tee 5, teine korrus, 13. juuni kell 19:00-21:00 Osalustasu: 25 eur, tasuda saab sularahas kohapeal või ülekandega HELK OÜ arvele EE037700771009499611, selgituseks palun märgi praktika. Pileti saad soetada ka Stebby keskkonnast: https://rb.gy/6uz5ya , saada palun enne tulekut soetatud pileti kood.

Registreerumine: kuna kohtade arv on piiratud, siis palun kirjuta soovist osaleda annaviljakainen@hotmail.com. Eelnev jooga- või gongikogemus ei ole vajalik.

Riietu palun soojalt ja mugavalt ning soovi korral võta kaasa oma vesi. Kohapeal on kõik Olemiseks loodud.

Oled südamest oodatud Olemisse!

Jaga ka teistega

bottom of page